Legionella pneumophila to bakteria odpowiedzialna za groźną chorobę zwaną legionellozą. Coraz częściej diagnozuje się przypadki zakażenia tą bakterią, zwłaszcza u osób starszych i osłabionych. Jak skutecznie zapobiegać rozwojowi legionelli?

Jednym ze sprawdzonych sposobów dezynfekcji sieci wodociągowych i zapobiegania legionellozie jest stosowanie dwutlenku chloru. Preparat ARMEX 2000 zawiera w swoim składzie 2000 ppm ClO2, co odpowiada stężeniu 2g/l. Jest on gotowy do użycia i bezpieczny w stosowaniu.

Działanie ClO2 polega na szybkim niszczeniu komórek bakteryjnych poprzez utlenianie. Już w ciągu kilku minut likwiduje zagrożenie legionellą. ARMEX 2000 pozwala utrzymać czystość wody i zapobiegać rozwojowi niebezpiecznych bakterii.

Firma MEXEO zajmująca się produkcją i dystrybucją środków chemicznych posiada 20-letnie doświadczenie. Produkcję ARMEX 2000 rozpoczęto w 2005 r. Dzięki certyfikowi ISO 9001 można zagwarantować powtarzalność i wysoką jakość procesu produkcyjnego.

Preparat dostępny jest w opakowaniach różnej pojemności: od 5 l do 1000 l. Umożliwia to dobór odpowiedniej ilości w zależności od potrzeb klienta, takich jak wielkość instalacji czy częstotliwość dezynfekcji.

Regularna dezynfekcja dwutlenkiem chloru pomaga skutecznie zapobiegać rozwojowi i rozprzestrzenianiu się groźnej legionelli. Pozwala zapewnić bezpieczne użytkowanie wody.

ARMEX 2000 to preparat biobójczy zawierający w swoim składzie 2g/L ClO2, odpowiada to stężeniu 2000ppm. Jest gotowy do użycia, a w myśl obowiązujących przepisów nie stwarza zagrożenia, przez co nie podlega przepisom ADR.

Preparat jest konfekcjonowany w opakowania o pojemnościach od 5 litrów do 1000 litrów. W zależności od potrzeb klienta.

Firma MEXEO posiada 20 letnie doświadczenie w produkcji preparatów chemicznych, a ARMEX 2000 jest produktowany do 2005 roku.

Dzięki w prowadzonym normom ISO 9001, firma zapewnia powtarzalną produkcję preparatu o najwyższej jakości.

Po więcej informacjo zapraszamy pod nr telefonu +48577588266 lub adresem mailowym daniel.siejak@mexeo.pl.